Jdi na obsah Jdi na menu
 


rok 2013

19. Uherskohradišťské sportovní hry dětí mateřských škol

 

Pořadatel: MŠ Svatováclavská Uherské Hradiště

Pod záštitou MěÚ Uherské Hradiště a za podpory keramika Blaha St. Město

 

VÝSLEDKY:

HOD MÍČKEM  - chlapci                      HOD MÍČKEM - děvčata

1.Adam Koníček          

18,2m

MŠ Hluk

 

1. Sára Opravilová

13,5m

MŠ Uh. Ostroh

2. Michal Podškubka

17,6m

MŠ Hluk

 

2. Julie Pospíšková        

9,75m

MŠ Hluk

3. Martin Nemrava    

15,0m

MŠ Hluk

 

3. Eva Štajnochová      

9,71m

MŠ Uh. Ostroh

 

SKOK Z MÍSTA – chlapci                        SKOK Z MÍSTA - děvčata

1.Martin Sukaný 

153cm

MŠ Uh.Hradiště Svatováclavská

 

1.Nikol Valeriánová

149 cm

MŠ Zlámanec

2. Milan Andrýsek

150 cm 

MŠ Uh. Hradiště

Pod Svahy

 

2. Natálie Žůrová        

146 cm

MŠ Hluk

3. Michal Podškubka 
a Denis Jakšík 
145 cm

MŠ Hluk 

MŠ Kněžpole

 

3. Justýna Jurásková 

142 cm

MŠ St. Město Rastislavova

 

BĚH NA 30 METRŮ – chlapci              BĚH NA 30 METRŮ - děvčata

1.Martin Nemrava         

5,9 s

MŠ Hluk

 

1.Jasmína Grebeníčková

6,1 s

MŠ Kněžpole

2.Adam Koníček

6,1 s

MŠ Hluk

 

2. Natálie Žůrová

6,2 s

MŠ Hluk

3. Milan Andrýsek

6,1 s

MŠ Uh.Hradiště Pod Svahy

 

3. Daniela Habartová

6,5 s

MŠ Míkovice

 

PŘIHLÁŠENÉ MATEŘSKÉ ŠKOLY

  1. Mateřská škola Polešovice
  2. Mateřská škola Jalubí
  3. Mateřská škola Uherské Hradiště – Míkovice
  4. Mateřská škola Uherské Hradiště – Sady
  5. Mateřská škola Uherské Hradiště, Pod Svahy
  6. Mateřská škola Uherské Hradiště, 28. října
  7. Mateřská škola Uherské Hradiště, Komenského
  8. Mateřská škola Uherské Hradiště, Svatováclavská
  9. Mateřská škola Uherské Hradiště, Husova
  10. Mateřská škola Uherské Hradiště, Štěpnická
  11. Mateřská škola s křesťanskou výchovou Uherské Hradiště, Husova
  12. Mateřská škola  Traplice
  13.  Mateřská škola Kněžpole
  14.  Mateřská škola Zlámanec
  15.  Mateřská škola Uherský Ostroh
  16.  Mateřská škola Jarošov
  17.  Mateřská škola Hluk
  18.  Mateřská škola Uherské Hradiště, Větrná
  19.  Mateřská škola Staré Město, Rastislavova