Jdi na obsah Jdi na menu
 


rok 2014

 Jubilejní

20. Uherskohradišťské sportovní hry dětí mateřských škol

1.    Sportovní hry s mezinárodní účastí

Pořadatel:    MŠ Svatováclavská Uherské Hradiště

 

VÝSLEDKY:

HOD MÍČKEM  - chlapci                                HOD MÍČKEM - děvčata

1.Mikuláš Petřík    17,15m

MŠ Pod Svahy UH

 

1.Adéla Procházková    10,40m

MŠ Pod Svahy UH

2.Jan Dvouletý      15,37m

MŠSvatováclavská

 

2.Aneta Kočendová 10,20m

MŠ Jalubí

3.Štěpán Jurča     14,75m

MŠ Větrná UH

 

3. Simona Prouzová    9,05m

MŠ Pod Svahy UH

 

SKOK Z MÍSTA – chlapci                             SKOK Z MÍSTA - děvčata

1.Jan Dvouletý      169cm

MŠSvatováclavská

 

1.ViktorieJusčáková     150 cm

MŠ Rastislavova

2.David Jaroš         164cm

MŠ Sady UH

 

2.Aneta Varmužová  147cm

MŠ Pod Svahy UH

3.MatoušBeníček  163cm

MŠ Hluk

 

3.Lucie Macháčková 147cm

MŠ Hluk

 

BĚH NA 30 METRŮ – chlapci              BĚH NA 30 METRŮ - děvčata

1.Tadeáš Červinka      7,32s

MŠ Husova UH

 

1.Lucie Šimčáková          7 ,05s

MŠ Jalubí

2. Maxim Vaněček      7,33s

MŠ Pod Svahy UH

 

2.Marie Škrabalová   7,10s

MŠ Husova UH

3.Alexandr Dostálek     7,35s

MŠSvatováclavská UH

 

3.Kateřina Juránková 7,36s

3.Nela Gregárková 7,36s

MŠ Svatováclavská

KMŠ UH 

 

Putovní pohár starosty města UH pro nejúspěšnější mateřskou školu získala MŠ Pod Svahy Uherské Hradiště, která získala celkem 5 medailí (2 zlaté, 2 stříbrné a 1 bronzová), druhé místo obsadila MŠ Svatováclavská Uherské Hradiště se ziskem 4 medailí (1-1-2) a třetí místo MŠ  Jalubí a  MŠ Husova Uherské Hradiště se  2 medailemi (zlato a stříbro).

PŘIHLÁŠENÉ MATEŘSKÉ ŠKOLY

1.        Mateřská škola Sárvár – z partnerského města z Maďarska

2.        Mateřská škola Babice

3.        Mateřská škola Jalubí

4.        Mateřská škola Uherské Hradiště – Míkovice

5.        Mateřská škola Uherské Hradiště – Sady

6.        Mateřská škola Uherské Hradiště, Pod Svahy

7.        Mateřská škola Uherské Hradiště, 28. října

8.        Mateřská škola Uherské Hradiště, Komenského

9.        Mateřská škola Uherské Hradiště, Svatováclavská

10.     Mateřská škola Uherské Hradiště, Husova

11.     Mateřská škola Uherské Hradiště, ze školy T.G.Masaryka

12.     Mateřská škola s křesťanskou výchovou Uherské Hradiště, Husova

13.     Mateřská škola Kněžpole

14.      Mateřská škola Zlámanec

15.      Mateřská škola Uherský Ostroh

16.     Mateřská škola Hluk

17.      Mateřská škola Uherské Hradiště, Větrná

18.      Mateřská škola Staré Město, Rastislavova